4. državno tekmovanje srednjih in višjih kozmetičnih šol z naslovom Z znanjem do lepote

Bodoče kozmetičarke iz Srednje šole Izola so se pod vodstvom mentoric Kati Grom, Petre Mrhar in učiteljice Suzane Zugan udeležile 4. državnega tekmovanja srednjih in višjih kozmetičnih šol z naslovom Z znanjem do lepote. Tekmovanja se je udeležilo sedem šol  s 176 dijaki in modeli.,

Tekmovanje je potekalo v več kategorijah: celostna podoba na temo Dvorna dama iz 18. stoletja, naravno ličenje po zgledu Barbare Celjske in oblikovanje nohtov (naravna manikira, permanentno lakiranje, škatlica Nail art na temo Sprehod po grajskih dvoranah).

Naše dijakinje so se pod vodstvom mentoric in učiteljice na tekmovanje temeljito in vsestransko pripravile, zato so ob močni konkurenci pokazale veliko strokovnega znanja in spretnosti.

V celostni podobi na temo Dvorna dama iz 18. stoletja so zasedle odlično 2. mesto. Ekipo za celostno podobo so pod vodstvom mentoric Petre Mrhar in Kati Grom sestavljale: Vanesa Brus, Maja Zugan, Martina Dodič, Sara Vičič in Ana Marc.

V ličenju se je pod vodstvom mentorice Kati Grom izvrstno izkazala Tereza Dani. Z Nelo Podgorelec kot modelom je tudi ona prav tako zasedla odlično, drugo mesto.

Seznam vseh sodelujočih dijakinj:

Brus Vanesa  – 2. AZN

Marc Ana – 3. KT