Državno tekmovanje srednjih zdravstvenih šol Slovenije za priznanje Angele Boškin

7V petek, 7. aprila 2017, je na Srednji zdravstveni šoli Murska Sobota potekalo 22. državno tekmovanje srednjih zdravstvenih šol Slovenije za priznanje Angele Boškin. Tekmovanja se je udeležilo 11 srednjih šol. Iz naše šole so pod mentorstvom Cecilije Žižek Đerić iz področja Etike in komunikacije tekmovale dijakinje Sara Jerman, Nedira Dizdarević, Meliha Hajdarević (2. AZN), Petra Grbac (3. AZN) in Helena Markežič (3. AZN).

Letošnja tema literarnega in likovnega natečaja, razpisanega v sklopu 22. državnega tekmovanja srednjih šol Slovenije, je bila Depresija spregovorimo. Literarni prispevek je pod mentorstvom Orjane Zonta Bajec oddala Amila Šljivić in prijela priznanje za sodelovanje na natečaju.

S skrbnimi pripravami in vloženim trudom so se tekmovalke na tekmovanju odlično odrezale. Bronasto priznanje je prejela Sara Jerman, ostale tekmovalke pa so prejele priznanje za sodelovanje.