Obisk prvošolčkov na Srednji šoli Izola, sept. 2017

Dijaki Srednje šole Izola, smer predšolska vzgoja so pripravili Igrico Pinocchio v italijanskem jeziku pod mentorstvom prof. Eufemije Munda ob Dnevu evropskih jezikov.

Na predstavitev so povabili prvošolčke Osnovne šole Vojka Šmuc iz Izole. Otroci so navdušeni spremljali dogajanje v igrici in dijaki so jih s prepričljivo igro, petjem in plesom popeljali v svet dogajanj glavnega junaka. Učiteljice prvih razredov so pohvalile dijake in povedale, da je bila predstava za njihove otroke zelo poučna in lepa, saj so se otroci tako vživeli v igro, da so ob koncu zaplesali in zapeli z vsemi nastopajočimi.

Osnovnošolske učiteljice so bile ponosne na svoje otroke, ki so pozorno spremljali dogajanje v igrici, mentorica pa je pohvalila dijake 4.PV, ki so vložili ves svoj trud za  ustvarjanje scene, kostumov, petja in pripovedovanja v italijanskem jeziku.