Obisk ravnateljev s Češke, sept. 2017

V sredo, 27. 9. 2017, je našo šolo obiskala skupina 43 ravnateljev s Češke. Ravnatelji so si z zanimanjem ogledali šolske prostore na obeh lokacijah in se seznanili z značilnostmi programov, ki jih pri nas izvajamo.

Učitelji so skupaj z dijaki pripravili krajše predstavitve vsebin strokovnega pouka vseh smeri.

V kabinetih kozmetike so dijaki na modelih prikazali kozmetično nego, masažne tehnike, pedikuro, ličenje, manikuro, oblikovali so celostno podobo dvorne dame.

Dijaki zdravstvene nege so pokazali duhovito učno situacijo, ob kateri so predstavili lik in temeljne naloge medicinske sestre v delovnem procesu.

V laboratoriju so dijaki obiskovalcem izvedli zanimiv poskus in jim razstavili lastne izdelke kozmetične nege.

Skupina dijakov predšolske vzgoje je uprizorila igro in z nastopom navdušila gledalce.

Dijaki gastronomskih smeri so pomagali skuhati tipične slovenske jedi, s katerimi so goste v lično pripravljeni jedilnici postregli.

Kot prijetni, razgledani vodniki so se izkazali dijaki turistične smeri, ki so skupini ravnateljev razkazali  znamenitosti našega obmorskega mesta.

Ravnatelji so šolske prostore zapustili s prijetnimi vtisi.