Varstveno delovni center Koper – Oktober 2015

Bodoče kozmetične tehnice, dijakinje 4. letnika Srednje šole Izola pod vodstvom učiteljice praktičnega pouka Petre Mrhar nudijo tudi v šolskem letu 2015/2016 storitve  zunanjim obiskovalcem. Srednja šola Izola ponovno sodeluje z Varstveno delovnim centrom Koper in Izola, ki svoje uporabnike-varovance dvakrat mesečno pripelje na šolo. Dijakinje v prijetnem ambientu naših kabinetov praktičnega pouka uporabnikom-varovancem VDC Koper in Izola brezplačno nudijo kozmetične storitve, kot so manikura, pedikura in nega obraza. Zadovoljstvo je obojestransko. Dijakinje so zelo vesele druženja in nudenja pomoči, vedno lepši uporabniki – varovanci VCD Kopra pa zadovoljni s kozmetičnimi storitvami zapuščajo naše prostore in se z velikim veseljem vračajo.